ברוכים הבאים למערכת דרכונט איתן

מערכת דרכונט-איתן הינה הדרך הבטוחה והקלה שלכם להתחבר לאתרים ולמערכות השותפות באיתן, בעזרת שם משתמש וסיסמא אחת! אין צורך למלא טופס הרשמה נפרד לכל מערכת באיתן.

לחץ כאן להצטרפות

יש מקום אחד בו אתם נרשמים ומנהלים את חשבון המשתמש שלכם - וזה מתחיל ומסתיים בדיוק פה! ממש כמו דרכון אמיתי, תוכלו לעבור ממערכת למערכת ולהשתמש בה בהתאם לצורך. באם תשכחו את הסיסמא שלכם או תרצו לשנות כל פרט אחר, פשוט תיגשו לחשבון שלכם בדרכונט-איתן וכל הנתונים שלכם בכל המערכות והאתרים השותפים באיתן - יעודכנו. פשוט, נכון? זה גם קל מאוד ובטוח.

והכל פתוח! מערכת זו הוקמה לטובת הציבור ומערכת החינוך ללא שום כוונת רווח.

מערכת המידע האקדמית "איתן" עושה הכל בכדי לשמור על פרטיותכם. אנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות ורק אתרים חינוכיים, אקדמאיים ובעלי עניין לציבור יכולים להתחבר למערכת. לאף גורם מסחרי אין גישה לנתונים שלכם!

אז, קדימה להרשמה!
אנו בודקים כל משתמש (אל דאגה, אנו לא השב"כ, כל עוד שהפרטים שמלאתם הגיוניים הכל יהיה בסדר). לא כל אחד יכול להירשם ואנו מוודאים ושומרים על איכות המערכת לטובתכם!
לחץ כאן להצטרפות

ואם אתם משתמשים קיימים - פשוט תכנסו לחשבון שלכם ותוכלו לעדכן את הפרטים כפי הנדרש.

מדיניות הפרטיות והאבטחה שלנו מחמירה ביותר (ראו בנושא ב"מדיניות פרטיות"). אנו משתמשים ב"עוגיות אינטרנט" בכדי לאפשר לכם להשתמש במערכת בלי צורך לחזור על פעולת ההתחברות שוב ושוב. תוכלו בקלות, על-ידי סימון "אל תזכור אותי" למנוע או לבטל פעולה זו, באם אתם אינכם היחידים המשתמשים במחשב זה.

עוד על אודות המערכת, שאלות ותשובות וכיצד משתמשים - בפרק "אודות המערכת".

לחיצה אחת כאן ואתם בדרך לקבלת דרכון משלכם!
כניסה לחברים
דואר אלקטרוני

סיסמאזכור אותי
אל תזכור אותי


שירותי משתמש
הצטרפות לדרכונט איתן
שכחתי סיסמא
עזרה
שאלות ותשובות
תנאי שימוש
מדיניות פרטיות
אודות המערכת